درباره ما

در جهان امروز انتقال پیام از روشهای مختلفی صورت می پذیرد. هر چقدر پیام خلاقانه تر باشد. اثر گذاری آن بیشتر و عمیق تر خواهد بود‌ یکی از راههای انتقال پیام تبلیغات موثر است .

کانون تبلیغاتی پیام رسانان با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال ۱۳۸۸ شروع به فعالیت نموده است.

عمده فعالیت پیام رسانان به دو حوزه ذیل اختصاص دارد.

۱ – تبلیغات و رسانه محیطی و بیلبوردهای تبلیغاتی

۲ – طراحی و تولید انواع تابلوهای روان و تلویزیونهای فول کالر LED و نمایشگرهای LED و ساخت پیام رسانان حاصل تلاش جمعی از فارغ التحصیلان نخبه دانشگاه صنعتی شریف می باشد .

با توجه به کیفیت ارائه شده در محصولات و تولیدات مورد استقبال ویژه سازمانها، ارگانهای دولتی و همچنین صاحبان کسب و کارها، و بنگاههای اقتصادی خصوصی قرار گرفته است .

در سال ۱۳۹۶ بعد از تایید کیفیت تولیدات ما به عنوان تنها تولید کننده نمایشگر های LED موفق به اخذ ایران کد از سامانه جامع تدارکات دولت شدیم .

مجموعه های دولتی از نمایشگر های LED جهت نمایش پیام های مناسبتی ( ولادت ، شهادت ،… ) معرفی بخشهای مختلف سازمان و خدمات قابل ارائه به هموطنان استفاده می نمایند.

مجموعه های خصوصی و کسب و کارها عمدتا جهت تبلیغات و معرفی محصولات از نمایشگرهای LED به عنوان مدرن ترین و موثرترین ابزار تبلیغاتی استفاده می نمایند .

در سال ۱۳۹۷ با توجه به درخواست های مکرر سایر همکاران جهت خرید قطعات و ملزومات با کیفیت مورد استفاده در ساخت نمایشگر های LED پیام رسانان اقدام به توزیع ملزومات تابلوروان و تلویزیون شهری ویژه همکاران تابلو ساز نموده است .

لازم به ذکر است از آبان ۱۳۹۷ محصولات شرکت با نام تجاری شهر LEDبه بازار عرضه می گردد .

در طول سالیان گذشته با اعتماد مشتریان سابق رزومه ای بسیار ارزشمند بدست آورده ایم و افتخار بزرگی است که شما را نیز در این گنجینه ارزشمند همراه خود داشته باشیم .